fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

144 212 VIP inspirowane Carolina Herrera

144 212 VIP inspirowane Carolina Herrera

CAROLINA HERRERA 212 VIP to świeży, radosny i atrakcyjny zapach. Luksusowa interpretacja zapachu Caroliny Herrery – 212. Nazwisko Carolina Herrera jest symbolem prestiżu zarówno w świecie projektantów jak i w świecie najlepszych zapachów. 212 VIP to najnowsza kompozycja z rodziny 212 inspirowana młodymi, ambitnymi mieszkankami Nowego Jorku W kompozycji znajdziemy nuty rumu, marakuji, gardenii, pizma, wanilii i bobu tonka. Zapach dedykowany dla młodej, ekskluzywnej kobiety, której żywiołem jest zabawa.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 49.99 PLN


Najlepszy odpowiednik 144 212 VIP inspirowane Carolina Herrera

144 212 VIP inspirowane Carolina Herrera

212 VIP Carolina Herrera

CAROLINA HERRERA 212 VIP to świeży, radosny i atrakcyjny zapach. Luksusowa interpretacja zapachu Caroliny Herrery - 212. Nazwisko Carolina Herrera jest symbolem prestiżu zarówno w świecie projektantów jak i w świecie najlepszych zapachów. 212 VIP to najnowsza kompozycja z rodziny 212 inspirowana młodymi, ambitnymi mieszkankami Nowego Jorku W kompozycji znajdziemy nuty rumu, marakuji, gardenii, pizma, wanilii i bobu tonka. Zapach dedykowany dla młodej, ekskluzywnej kobiety, której żywiołem jest zabawa.

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.