fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

232 TERRE D’HERMES inspirowane Hermes

232 TERRE D’HERMES inspirowane Hermes

Woda perfumowana Terre D’Hermes by Hermes jest kompozycją drzewno – korzenną. Pomimo ostrego efektu spowodowanego nutami drzewnymi i mchu dębowego przechodzi w nieoczekiwaną delikatność dzięki połączeniu z cytrusowymi aromatami grejpfruta i pomarańczy. Atmosfera roztaczana przez te perfumy wywiera niezwykłe działanie i nie pozostawi nikogo obojętnym, demonstruje bowiem podstawowe męskie pierwiastki i naturalną siłę.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 49.99 PLN


Najlepszy odpowiednik 232 TERRE D’HERMES inspirowane Hermes

232 TERRE D’HERMES inspirowane Hermes

TERRE D'HERMES Hermes

Woda perfumowana Terre D'Hermes by Hermes jest kompozycją drzewno - korzenną. Pomimo ostrego efektu spowodowanego nutami drzewnymi i mchu dębowego przechodzi w nieoczekiwaną delikatność dzięki połączeniu z cytrusowymi aromatami grejpfruta i pomarańczy. Atmosfera roztaczana przez te perfumy wywiera niezwykłe działanie i nie pozostawi nikogo obojętnym, demonstruje bowiem podstawowe męskie pierwiastki i naturalną siłę.

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.