fbpx

Do darmowej dostawy zostało: 249 zł

Poniższa nazwa oraz zdjęcie produktu są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum.

655 SAMSARA inspirowane Guerlain

655 SAMSARA inspirowane Guerlain

Samsara by Guerlain to perfumy kwiatowo – orientalne. Orientalną głowę zapachu tworzy soczysta cytryna, aromatyczny ylang-ylang i słodka brzoskwinia, otulona tajemniczą bergamotką. W sercu ukrywa się róża, jaśmin, fiołek oraz narcyz. Nuta bazowa rozpoczyna się od słodkiej wanilii połączonej z irysem i drzewem sandałowym. Samsara by Guerlain zostały wydane w 1989 roku.

Cena: 64.99 PLN
Teraz tylko: 49.99 PLN


Najlepszy odpowiednik 655 SAMSARA inspirowane Guerlain

655 SAMSARA inspirowane Guerlain

SAMSARA Guerlain

Samsara by Guerlain to perfumy kwiatowo - orientalne. Orientalną głowę zapachu tworzy soczysta cytryna, aromatyczny ylang-ylang i słodka brzoskwinia, otulona tajemniczą bergamotką. W sercu ukrywa się róża, jaśmin, fiołek oraz narcyz. Nuta bazowa rozpoczyna się od słodkiej wanilii połączonej z irysem i drzewem sandałowym. Samsara by Guerlain zostały wydane w 1989 roku.

*Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.